Vissza a videókhoz

2016.10.03.-i adás

5847 megtekintés

Jó formában az olimpikon gyalogló (Czukor Zoltán)

A komlói gyalogló egy 28 órás versenyen van túl, ennek részleteiről kérdeztük stúdiónkban.

Hasonló videók

Az olimpikon értékelte a búcsúversenyét (Czukor Zoltán)
2018-08-27
5375 néző

Szülővárosában rekkenő hőségben búcsúzott Czukor Zoltán szeretett pályafutásától utolsó versenyén.

Rendhagyó versennyel fejezte be pályafutását Czukor Zoltán olimpikon
2018-08-20
5887 néző

100 kilométert tettek meg Czukor Zoltán és barátai a méltó módon megrendezett búcsúversenyen. A polgármester egészséges mozgásra invitálja a városlakókat. (Polics József, Czukor Zoltán)

Sajtótájékoztatót tartott búcsúversenye előtt a komlói olimpikon
2018-08-16
5569 néző

Szülővárosában, Komlón tartotta búcsúversenyét Czukor Zoltán olimpikon gyalogló, ennek részleteiről, pályafutásáról beszélt sajtótájékoztató keretein belül. (Czukor Zoltán, Polics József)

Hogyan lettem gyalogló (Czukor Zoltán)
2015-07-27
6521 néző

Czukor Zoltán többszörös olimpikon az extra távolságok (420km) távgyaloglója beszél pályafutásáról.

A Párizs-Elzász versenyen vett rész Czukor Zoltán gyalogló . (Czukor Zoltán )
2015-06-22
4867 néző

Az olimpiai gyaloglót kérdeztük a Párizs-Elzász versenyen szerzett élményeiről. (Czukor Zoltán)

Az utolsó nagy versenye előtt áll az olimpikon gyalogló (Czukor Zoltán)
2015-05-28
5314 néző

Czukor Zoltán utolsó nagy versenyének részleteiről beszél nekünk.

Visszatért a sport világába az egykori gyalogló (Ambrózi Balázs)
2015-04-16
5397 néző

Ambrózi Balázs, volt gyalogló tavaly május óta áttért egy másik sportágra, a futásra. A DÖKE versenyen részt vett és korosztályos 2. helyezést ért el.

Futóversenyen indult a gyalogló (Czukor Zoltán)
2015-03-16
4480 néző

Czukor Zoltán nemrégiben egy futóversenyen vett rész, mint gyalogló Székesfehérváron. Ez egy 12 órás verseny volt, amin azért indult, hogy felmérje az állapotát.