Egy fordulóval a bajnokság vége előtt ismét kikaptak a kék-fehérek Mezőkövesden. Ratko Djurkovics vezetőedző szerint szinte ugyanazokat a hibákat követte el csapata, mint az előző meccseken.

A félidőben még egy góllal vezetett a Komló, ám ez a mérkőzés végére megváltozott: csupán egy góllal kapott ki. A meccs fordulatokban bővelkedett, a Komló közel állt a győzelemhez, ötven percen keresztül vezetett, végül mégis sereghajtóként tért haza. A végeredmény 26-25 (11-12).

A Mezőkövesd edzője, Skaliczki László szerint a Komló jól felkészült, lendületes csatát vívott, csapata nehezen találta meg a győztes taktikát a kék-fehérek ellen. Az utolsó körben a Komló a PLER-t fogadja, Balmazújváros pedig Ceglédet.

Valószínűleg a következő idény 14 csapattal indul, tehát nem lesz kieső, a Komló és a PLER legnagyobb örömére.

Szigeti Szabolcs a Komló Sport Kft. ügyvezetője megerősítette, a következő idényben is marad Ratko Djurkovics vezetőedző. A csapat elfogadta, bízik benne, a szurkolók is elégedettek.

Fotó: Tom Trans