Vidáman érkezhettek a komlói lányok a Sportközpontba, ugyanis igazi tavaszias idő fogadta őket az utcára lépve. Azonban örömük nem tarthatott sokáig.

Az első félidőben már több góllal is vezetett a vendég Szentlőrinc, mikor is heteshez jutottak, a vendégek, Illés ejteni próbált, de Sztojka kapus úgy szedte le a labdát, mintha almát szedne a nagyi konyhakertjében, a nyári tanszünetben. Mindenezek után felállt a padlóról a házigazda és a felek 10:10 –es állásnál szünetre vonultak.

A második játékrészben azonban erejéből semmit sem mutatott meg a KNKE, amely csak hét gólt szerzett, míg a vendég Szentlőrinc tizenkilencet. Így a végeredmény 17:29 lett. Örült a Lőrinc búslakodott a Komló.

KNKE – Szentlőrinc 17:29