Felnőtt csapatunk lejátszotta a tavalyról elmaradt utolsó mérkőzését is, melyen a közvetlen rivális Magyarszék csapatát fogadta hazai pályán.

A mérkőzés előtt bizonyossá vált, hogy Fóris Fanni sérülés miatt nem tudja vállalni a játékot, illetve többen is betegen voltak kénytelenek pályára lépni.

Az első félidő viszonylag kiegyensúlyozott játéka után, a második félidőben elúszott a mérkőzés, köszönhetően vérszegény védekezésünknek és pontatlan támadásainknak.

Pozitívumként említhető meg a 14 évesen pályára lépő Szabó Nóra bátor játéka, hogy a 3 hónapig bokasérüléséből lábadozó Kakócz Kata ismét pályára léphetett, valamint, hogy a 2 hete kisebb bokasérülést szenvedő Miltner Szandra bátor játékot mutatott be.

2013.02.15., 19:00, Komlói Városi Sportközpont 50 néző.

Csere:

Miltner Szandra 7, Csertán Csenge 5, Kakócz Kata 4, Pintér Dóra 3/3, Györkös Adrienn, Szabó Nóra 2-2

Czukor János edző nyilatkozata:

"Sajnos nem tudtunk élni a kínálkozó lehetőséggel, közvetlen riválisunk a mai napon mindenben előttünk járt!

A lányok az első félidőben nagyot küzdöttek, a második negyedben kifejezetten jól játszottunk, itt fel is 3 pontra.

A második félidőben nem tudtunk már ilyen lendületesen kosárlabdázni, a lepattanó harcot elvesztettük és a védekezésünk is sok helyen lyukas volt!

Ezzel lezártuk az őszi mérkőzéseinket, a tavaszi fordulókban kell megerősítenünk dobogós helyünket!"