Október 12-én, pénteken a férfi kézilabda NBIII mérkőzésen a Komlói Kézilabda Club csapata a Hosszúhetény vendége volt Pécsváradon.

Tasnádi László által vezérelt hosszúhetényi csapat már a mérkőzés elején magához ragadta a vezetést. Horváth Dánielék tudták, hogy nem lesz könnyű dolguk Pécsváradon, de arra álmukban sem gondoltak, hogy ekkora különbségű vereséggel térnek haza. Az első játékrészben ugyan többször közel került Baráth Gyula együttese a házi gazdához, azonban így is ötgólos hátrányban tértek pihenőre a komlói ifjak. A szünet után Zörgőék tovább növelték előnyüket, s a lefújáskor tízgólos győzelemnek örülhettek.

Jegyzőkönyv:

Hosszúhetény SE – DÖKE Komlói KC 38:28 (18:13)

Pécsvárad, 50 néző Játékvezetők: Gyulai László, Rozina László

HSE: Hüvös-, Szászfai7, Csajkás8, Csányi3, Seres8, Zörgő3, Maros1, Cserék: Sánta (k), Kollai1, Virág1, Bien4, Zsigmond2

Játékos edző: Tasnádi László

DKKC: Kern-, Pintér1, Horváth D 12/5, Hidasi2, Miklós, Kovács1, Leipold4, Cserék: Fogasi(k), Rendeki1, Putnoki3, Bodor2, Singovszky2.

Edző: Baráth Gyula

Eredmény alakulása: 5. perc 4:2, 10perc: 8:4, 22 perc: 16:9, 35. perc: 23:16, 45 perc: 28:21, 59. perc: 38:28

Két percek: 2 illetve 4